Pacco Baby, Aysha Dergisi’nde!

Gönderen paccobaby 23/08/2017 0 Yorum ,

 

️Pacco Baby, Yaşam&Stil Dergisi Aysha’nın Nisan 2017 sayısında yer aldı! Aysha Dergisi, Mardin'den İstanbul'a yaşı, sağlığı yada özel durumu nedeniyle çalışamayan Anadolu kadınlarının ürettiği, %100 organik ve el örgüsü Pacco Baby ürünlerinin annelerin yeni tercihi olacağını yazdı. Haberde, örgü örmeyi seven yaratıcı kadınlarımız için Pacco Baby'nin hiçbir kimyasal içermeyen %100 Organik Pamuk El Örgü İpleri de yer aldı.

 

Pacco Baby’nin, organik ve el örgüsü ürünlerinin arasında, battaniye, kazak, mont, hırka, ceket, atkıi bere, eldiven, patik, fulari saç bandı gibi çok çeşitli bebek ürünlerinin yanı sıra örgü bebek, Uyku ve Oyun Arkadaşı da bulunuyor. Pebo ve Bebo isimli Uyku ve Oyun Arkadaşı, 22 yaşındaki Yasemin tarafından geliştirildi. Yasemin, 3 yaşında otizm tanısı almış, akranlarından farklı gelişim gösteren, sevgi dolu, özel ve müthiş el becerisi olan genç bir kız. Pacco Baby ürünlerinin tümünü yaşı, sağlığı yada özel durumu nedeniyle çalışamayan Anadolu kadınlarına ürettiriyor.

 

Pacco Baby, organik ve el örgüsü bebek ürünlerinin yanı sıra şehirli kadınlarımızı da üretmeye teşvik etmek ve elörgü sanatını geliştirerek sürdürmek için %100 organik pamuk el örgü iplerini de satışa sundu. Pacco Baby’nin yer aldığı Aysha dergisinin yeni sayısı dopdolu içeriği ve röportajları ile Nisan 2017’de raflardaki yerini aldı.