Pacco Baby Anne Bebek Dergisi’nde!

Gönderen paccobaby 30/05/2017 0 Yorum ,

 

Pacco Baby, çağdaş anne babanın dergisi Anne Bebek Dergisi https://www.annebebek.com.tr Nisan 2017 sayısında yer aldı! Zeynep Beşerler İçgören ve oğlunun kapak olduğu sayıda, hamileler için hafif beslenme, alerji mevsiminden korunma, bebeklerde damak tadının oluşumu konularında önemli bilgiler ve öneriler anne ve babalarla paylaşıldı. Pacco Baby ise, derginin sosyal sorumluluk sayfasında hikayesi ile detaylı olarak yer aldı. Mardinli kadınların ve örgü bebek Bebo’nun fotoğrafının kapak olduğu haber ‘Pacco Baby’nin Kelebek Etkisi’ başlığı ile yer aldı.

 

Haberde, Mardin’den İstanbul’a, Anadolu kadınlarına organik ve el yapımı bebek ürünleri ürettiren Türkiye’nin yeni bebek ürünleri markası Pacco Baby’nin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıldığı belirtildi. Pacco Baby ürünlerinin yaşı, sağlığı ya da özel durumu nedeniyle çalışamayan, 22-65 yaş aralığındaki kadınlar tarafından yapıldığı, üretici Anadolu kadınlarından bazılarının örgülerden elde ettiği gelir ile kendisine çeyiz yaptığı, bazısının ise çocuklarına sevdikleri şeyleri alarak onları mutlu ettiği belirtildi. Pebo ve Bebo isimli örgü bebek oyuncakları ise 22 yaşındaki otizmli Yasemin yaptığı da haberde yer aldı.

 

Pacco Baby’nin organik ve el örgüsü hırka, patik, anne-bebek takımları, hediye setleri gibi birçok farklı ürününün yanı sıra 10 farklı renkteki organik el örgü ipleri ile de hizmet verdiği belirtildi. Pacco Baby ürünlerinin %100’ünün organik pamuk ipliklerle hiçbir kimyasal işlem görmeden elde üretildiği haber yer aldı.