Doğal ve Basit Yaşam

Gönderen paccobaby 07/03/2017 0 Yorum Hikayemiz,

 

Pacco Baby ürünleri, bebeklerin ciltlerinin oldukça hassas olduğunun bilinciyle organik malzemelerle, herhangi bir kimyasal işlem görmeden elde hazırlandı. Annelerin, ürünlerimizi bebeklerine gönül rahatlığıyla giydirebilmeleri için tamamı doğal ve sertifikalı malzemeler tercih ettik. 

 

Ve bu tamamı doğal malzemeleri kullanırken, seri üretimden uzak bir anlayışla, modern ve geleneksel desenlerden oluşan yepyeni bir bebek giyim koleksiyonu hazırladık. Mart 2017 itibariyle, %100 Organik Pamuk’tan üretilen İlkbahar-Yaz koleksiyonumuzla karşınıza çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eylül 2017’de ise yine doğal ve özel iplerle hazırlanan, Sonbahar-Kış koleksiyonumuzu beğeniye sunacağız.

 

Ceket, hırka, patik, battaniye gibi birçok farklı ürünün yer alıdğı koleksiyonumuzdaki bazı ürünlerimizi anneler ve bebeklerinin birlikte kullanabilecekleri şekilde hazırladık, bazılarını ise setler halinde tasarladık. Seçeneklerin daha az olduğu erkek bebekler için ise ürün gamımızı oldukça geniş tuttuk.   

 

Bitmiş ürünlerimizin yanı sıra bebek bekleyen anne adaylarını, genç anneleri ve anneanneleri de üretmeye teşvik etmek için GOTS (Global Organic Textile) sertifikalı %100 Organik pamuk ipliklerimizi satışa sunduk. Bitmiş ürünlerden, el örgü ipliklerine kadar ürünlerimizi tercih eden duyarlı ve yaratıcı tüm kadınlarımıza teşekkür ediyoruz!